Barion Pixel

Trinát multiTOP 9IN1 alapozó és fedőfesték

Termékkód: Nem elérhető Kategóriák: ,

A Trinát multiTOP 9IN1 alapozó és fedőfesték egyedi formulájának köszönhetően egy rendkívül sokoldalúan felhasználható vizes bázisú alapozó és fedőfesték egyben. Legyen szó akár beltéri vagy kültéri festésről, rengeteg különböző felületen könnyedén megtapad és hosszútávú védelmet biztosít.

7 870 Ft22 990 Ft

Hasonló termékek

Leírás

Trinát multiTOP 9IN1 alapozó és fedőfesték

Mit jelent a 9 az 1-ben elnevezés?

  • Alapozó és fedőfesték egyben: Nem szükséges külön alapozót használnunk még nem nedvszívó felületek esetén sem. A MultiTop tökéletesen tapad szinte minden felületen!
  • Kültérre és beltérre: Legyen szó kültéri csatorna vagy rácsok festéséről vagy egy egyszerű beltéri műanyag könyöklő felújításáról a MultiTop nem fog kudarcot vallani!
  • Korróziógátló: Alumínium, acél és bármilyen vas felület átvonására alkalmas, korrózió gátló alapozó használata nélkül.
  • Gyorsan száradó: Víz bázisú, így rendkívül gyorsan szárad.
  • Kiválóan szórható: Ecsettel, hengerrel és szórással is felvihető.
  • Vizes bázisú: Beltéren is nyugodtan használhatja, a régi erős oldószeres zománcfestékek szaga már a múlté!
  • Színkeverőgépen színezhető: Gondoljon egy színre, nálunk van! Színkeverő géppel nem kell határt szabni a fantáziának, bármilyen színt le tudunk Önnek keverni!

Milyen felületekre alkalmas a Trinát multiTOP 9IN1 alapozó és fedőfesték?

  • acél
  • horganyzott acél
  • alumínium
  • réz
  • műanyag
  • fa
  • tégla
  • kerámia
  • csempe

További információk

Tömeg N/A
Gyártó

Kiszerelés

,

Szín

, , , , , ,